2024 Anna Grzelak - Smart AG. Wszelkie prawa zastrzeżone.

787-390-249

WROCŁAW

Anna Grzelak Twoja MENO-psiapsi

Ta strona internetowa zawiera ogólne informacje o zdrowiu, odżywianiu i dietach. Informacje te nie stanowią porady lekarskiej i nie należy ich tak traktować.  
W przypadku jakichkolwiek szczegółowych pytań dotyczących kwestii medycznych należy skonsultować się z lekarzem lub innym profesjonalnym pracownikiem służby zdrowia.

06 stycznia 2022

OCZYSZCZANIE to podstawa

Jak szybko i dokładnie oczyścić twarz? Nu Skin LUMI SPA - to jest rozwiązanie. Przy okazji zrobisz masaż limfatyczny twarzy, który ma działanie odmładzające!

 

To małe urządzonko to zaledwie 2 minuty dla podstawowej czynności pielęgnacyjnej - OCZYSZCZANIA! Dobierasz dedykowany żel do mycia (skóra sucha, normalna/mieszana, wrażliwa, przetłuszczająca się czy z tendencją do wyprysków) oraz odpowiednią silikonową głowicę (twarda, normalna bądź miękka) i rozpoczynasz przygodę w swoim prywatnym domowym SPA! 

Obejrzyj krótki filmik jak proste a zarazem skuteczne może być dokładne oczyszczanie twarzy. To jest urządzenie dla każdego kto ma skórę - w szczególności polecam dla nastolatków z problemami trądzikowymi. Lumi SPA w połączeniu z żelem dla skóry z tendencją do wyprysków skutecznie wysusza i zmniejsza zmiany trądzikowe. Każdy domownik może mieć swoją prywatną głowicę, więc wszystko odbywa się 100% higienicznie.

Napisz do mnie jeżeli chcesz zakupić tego turbo-wymiatacza - podeślę Ci spersonalizowaną ofertę (ania@smartagingclub.pl)

 

                                                                                     

 

                                                                               

 

energia - zdrowie - uroda 

KOBIETA 4.0