Dla pracodawców może to być ogromna strata jeżeli chodzi o "zasób" intelektualny, ale są to także koszty związane z nieobecnościami czy ewentualną rekrutacją.

a 6 z 8 chciałoby to zrobić!

787 - 390 - 249

Anna Grzelak

Longevity, Wellbeing & Menopause Expert

ania@smartagingclub.pl

Menopauza dotyka każdego człowieka - kobiety w średnim wieku doświadczają jej w sposób bezpośredni, natomiast kobiety młodsze i mężczyźni - w sposób pośredni. Zazwyczaj funkcjonujemy jako "zespoły" koedukacyjne i jeżeli jedna osoba w tym zespole cierpi z powodu menopauzy, inni powinni wiedzieć co jej dolega oraz jak można jej pomóc. Wierzę, że odczarowanie menopauzy może przynieść olbrzymie korzyści dla wszystkich - poprzez edukację, zrozumienie i empatię.

2 kobiety z 8 rezygnuje w tym czasie z pracy,

Kobiety w średnim wieku, który można nazwać okołomenopauzalnym, stanowią obecnie największą grupę demograficzną wśród pracowników, tymczasem:

Kobiety, mimo swojej mocy, wciąż czują się jak płeć słabsza...

Nastolatki, kobiety starające się o potomstwo, matki czy kobiety w średnim wieku - na każdym etapie doświadczamy wielu wyzwań, które mogą być przytłaczające, kłopotliwe
czy zawstydzające.  

żeby kobieta czuła, że jest ważna! 

DIVERSITY - EQUITY - INCLUSION 

2024 Anna Grzelak - Smart AG. Wszelkie prawa zastrzeżone.

787-390-249

WROCŁAW

Anna Grzelak Twoja MENO-psiapsi

Ta strona internetowa zawiera ogólne informacje o zdrowiu, odżywianiu i dietach. Informacje te nie stanowią porady lekarskiej i nie należy ich tak traktować.  
W przypadku jakichkolwiek szczegółowych pytań dotyczących kwestii medycznych należy skonsultować się z lekarzem lub innym profesjonalnym pracownikiem służby zdrowia.