POWRÓT

Zapraszam wszystkich do kontaktu!

Anna Grzelak - WROCŁAW

 

               grzelka@twarzowayoga.pl

               787 390 249  

               twarzowayoga_by_grzelka

 

 

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

 

Od kiedy pamiętam zawsze byłam pasjonatką zdrowego odżywiania - nawet jako dziecko nie przepadałam za słodyczami! Potem były studia na kierunku  Technologia Żywności i Żywienie Człowieka i choć zawodowo nie pracują w wyuczonym zawodzie, to pasja związana z odżywianiem pozostała. Od jakiegoś czasu interesuję się także wszelkimi tematami związanymi z "hakowaniem" ludzkiego organizmu - czyli szukam i testuję wszystko, co przyczynia się do opóźnienia procesów starzenia, zachowania jasności umysłu oraz energii, jak również utrzymania młodego wyglądu.

W ten sposób odkryłam Face Yogę, która jest całkowicie naturalnym sposobem na zachowanie młodości. Uprawiamy różne sporty, aby zachować nasze ciała w formie - to samo tyczy się naszej twarzy. Musimy pamiętać, że na twarzy mamy ponad 70 mięśni, które z wiekiem wiotczeją. Do tego dochodzą nasze zwyczaje mimiczne, które bardzo często nam nie sprzyjają - przez szereg lat rozwijamy w sobie szereg nawyków, które odciskają znaki na naszych twarzach. Gniew, skupienie, nakładanie kremu czy brak entuzjazmu na naszej twarzy - wszystko to przyczynia się do powstawania konkretnych znaków na twarzy. Poziome linie czoła, słynna "11" czy opadające powieki - bardzo często same jesteśmy odpowiedzialni za powstawanie tych "znaków".  Całość dopełnia niezdrowa dieta i złe nastawienie do świata.

Ja jednak wiem, że wcale tak nie musi być - dojrzałość może być radosna, pełna nowych doświadczeń i przygód oraz satysfakcjonująca.

Mam nadzieję, że uda mi się  Was zarazić miłością do swojego organizmu oraz szukaniem sposobów na to, aby z wiekiem czuć się w swoim ciele coraz lepiej.

 

STRONA GŁÓWNA

O FACE YOGA

TWARZOWA YOGA

          by Grzelka

STRONA GŁÓWNA

KONTAKT

O MNIE

 

 

Witajcie!

Mówią, że życie zaczyna się po 40-stce i śmiało mogę powiedzieć, że w moim przypadku to jest najprawdziwsza prawda!

Nazywam się Anna Grzelak i jeszcze do niedawna żyłam sobie spokojnie na podwrocławskiej wsi - taki schemat: studia, praca, mąż, dom na wsi, rodzina. Po drodze oczywiście napotykały mnie mniejsze lub większe dramaty - wiadomo jak to w życiu bywa, ale mniej więcej do 39 roku życia funkcjonowałam sobie w miarę spokojnie. Potem napotkałam duży kryzys zawodowy, który zbiegł się ze zbliżającymi 40 urodzinami... Uwierzcie mi - nie był to najlepszy czas w moim życiu, ale... cieszę się, że go doświadczyłam. Bla bla bla powiecie!
No cóż - prawdą jest, że wtedy czułam się jak swój własny cień, nie miałam siły rano wstać z łóżka i ciągle męczyły mnie paraliżujące migreny, ale teraz wiem, że to było potrzebne. Czasem dopiero taki kopniak potrząsa nami i uświadamia naszą głupotę!

 

O   MNIE