TRENER JOGI ŚMIECHU, bo

przecież młodość to pogoda ducha, entuzjazm i radość! Znajduj radość w każdej, nawet najmniejszej chwili.

PARTNER BIZNESOWY

lidera produktów do pielęgnacji skóry
oraz nagradzanych urządzeń do domowego SPA.

CZŁONEK IMS

Inernational Menopause Society - Międzynarodowego Towarzystwa Menopauzy.

INSTRUKTOR JOGI TWARZY,

która jest alternatywą dla inwazyjnych zabiegów odmładzających - ćwiczysz mięśnie twarzy i młodniejesz.

Moja miłość do zdrowego stylu życia towarzyszyła mi od dziecka - możesz mi nie wierzyć, ale naprawdę nie lubiłam słodyczy! Dlatego też studia na wydziale Technologii Żywności i Żywienia Człowieka były dla mnie wstępem do poszerzania tej dziedziny na własną rękę po ich ukończeniu. Trudno mi zliczyć ile przeczytanych książek, przesłuchanych podcastów i wywiadów czy przeglądanych stron internetowych, które dotyczą tematów zdrowego stylu życia, diety i długowieczności zaliczyłam. Mogę śmiało powiedzieć, że jestem nerdem w tym obszarze i chcę dzielić się z Tobą tą wiedzą! Ciągle się uczę i poszerzam wiedzę, bo obszar ten jest bardzo dynamiczny a nauka daje nam ogromne możliwości!

BIOHACKING skupia się na wielu elementach - zarówno z obszaru zdrowia, jak i lifestyle'u.
Nie ma jednej recepty dla wszystkich - każda z nas jest inna i należy poddać ocenie 12 podstawowych obszarów naszego życia, które mogą mieć wpływ na Twój poziom energii, jasność umysłu, podatność do podjadania czy motywację do działania.
Kolejnym etapem jest wdrożenie nowych nawyków, które będą wspierały Cię w osiągnięciu Twojego idealnego stanu zdrowia, a także eliminacja tych, które
mogą Ci szkodzić.

Czy jesteś gotowa?

AKTYWNOŚĆ

RELACJE

CZAS WOLNY

HORMONY

SUPLEMENTACJA

OBOWIĄZKI

SEN

PIELĘGNACJA

MINDSET

NAWODNIENIE

PRACA

DIETA

2024 Anna Grzelak - Smart AG. Wszelkie prawa zastrzeżone.

787-390-249

WROCŁAW

Anna Grzelak Twoja MENO-psiapsi

Ta strona internetowa zawiera ogólne informacje o zdrowiu, odżywianiu i dietach. Informacje te nie stanowią porady lekarskiej i nie należy ich tak traktować.  
W przypadku jakichkolwiek szczegółowych pytań dotyczących kwestii medycznych należy skonsultować się z lekarzem lub innym profesjonalnym pracownikiem służby zdrowia.

energia - zdrowie - uroda 

KOBIETA 4.0

OFERTA